Nog plaatsen vrij:

Heftruck-Reachtruck opleiding
* 06-08-2021
* 11-08-2021
* 12-08-2021
* 30-08-2021
* 31-08-2021
* 01-09-2021
* 06-09-2021
* 07-09-2021
* 13-09-2021
* 14-09-2021
* 15-09-2021
* 17-09-2021


BHV Basis opleiding*
* 08-10-2021
   18-10-2021
* 05-11-2021
   15-11-2021


BHV herhaling
* 05-08-2021
* 10-08-2021
* 03-09-2021
* 07-09-2021
* 09-09-2021
* 01-10-2021
* 06-10-2021
* 07-10-2021


EHBO Basis opleiding conform Oranje Kruis
* 08-03-2022
* 17-03-2022
* 22-03-2022


EHBO herhaling
* 05-10-2021

VCA combi opleiding
2 daagse opleiding:

* 24-09-2021
   04-10-2021


1 daagse opleiding + examen:
* 04-08-2021
* 04-10-2021


alleen examen:
* 04-08-2021 om 16:30h
* 04-10-2021 om 16:30h

Veilig Hijsen opleiding
* Op aanvraag
* 04-10-2021

Hoogwerker opleiding
* Op aanvraag
* 13-09-2021
* 24-09-2021

Verreiker opleiding
* Op aanvraag

Preventiemedewerker conform NIBHV
* Op aanvraag

BHV Herhaling Ploegleider conform NIBHV
* Op aanvraag

BHV Basis Ploegleider conform NIBHV
* Op aanvraag

Beheerder Brandmeld Installaties opleiding
* Op aanvraag

Referenties

Referenties

Adams Paukenfabriek - Muziekcentralehttp://www.adams-music.com
Aloysius Stichting - Onderwijshttp://www.aloysiusstichting.nl
Bemar - Ventilatietechniekhttp://www.bemar.nl
BRB - Researchhttp://www.brbbv.nl
Breuer - Dakwerkenhttp://www.breuerdakwerken.nl
DSM Ahead - Chemiehttp://www.dsm.com
Eldra electro draad - Industriehttp://www.eldra.nl
Exxon Mobile - Petrochemiehttp://www.exxonmobil.com
Gemeente Echt - Overheidhttp://www.echt-susteren.nl
Gemeente Leudal - Overheidhttp://www.leudal.nl
Gemeente Maasgouw - Overheidhttp://www.gemeentemaasgouw.nl
Gemeente Roermond - Overheidhttp://www.gemeenteroermond.nl
Gemeente Stein/ Elsloo - Overheidhttp://www.gemeentestein.nl
Gemeente Voerendaal - Overheidhttp://www.voerendaal.nl
Interduct - industrie / luchtbeheersinghttp://interduct.nl
Intergarde - Beveiliginghttp://www.intergarde.nl
Homij - Installatie bedrijfwww.homij.nl/​
Katoen Natie -Logistics and engineering solutionshttps://www.katoennatie.com
L1 - Mediahttp://www.l1.nl
LIMA Heftruck services - Verhuur verkoophttp://www.lima-group.nl
Parcopack - Verpakkingenhttp://www.parbopack.com
PIW Groep - Onderwijshttp://www.piwgroep.nl
Prüftechnik - Maintenancehttp://www.pruftechnik.com
Rabobank - Verzekeringenhttp://www.rabobank.nl
Sekisui-Lec - Petro Chemiehttp://www.s-lec.eu
Sitec - Process Industryhttp://www.sitech.nl
Spolt - Onderwijshttp://www.spolt.nl
Stork - leverancier Asset Integrity services in de Olie & Gas, Chemische- en Power sectorhttps://www.stork.com/nl
Thomas Regout - Industriehttp://www.thomasregout.com
UWVhttp://uwv.nl
VDL - Nedcar - Auto industriehttp://www.nedcar.nl
VOLVO - Auto industriehttp://www.volvo.nl
VSO de Ortolaan - Onderwijshttp://www.ortolaanheythuysen.nl
Weerter schoonmaakcentrale - Industriele schoomaak http://www.wscblankers.nl
Westrom - Sociale Werkvoorzieninghttp://www.westrom.nl