Nog plaatsen vrij:

Heftruck-Reachtruck opleiding
* 11-01-2021
* 12-01-2021
* 13-01-2021
* 18-01-2021
* 19-01-2021
* 20-01-2021
* 25-01-2021
* 26-01-2021
* 27-01-2021
* 01-02-2021
* 02-02-2021


BHV Basis opleiding*
* 15-01-2021
   25-01-2021
* 19-02-2021
   01-03-2021


BHV herhaling
* 22-01-2021
* 09-02-2021
* 11-02-2021
* 23-02-2021


EHBO Basis opleiding conform Oranje Kruis
* Op aanvraag
* 18-03-2021
* 15-03-2021
* 19-03-2021


EHBO herhaling
* Op aanvraag
* 16-03-2021

VCA combi opleiding
2 daagse opleiding:

* 14-01-2021
   28-01-2021
* 29-01-2021
   08-02-2021


1 daagse opleiding + examen: 
* 28-01-2021
* 08-02-2021


alleen examen:
* 28-01-2021 om 16:00h
* 08-02-2021 om 16:00h

Veilig Hijsen opleiding
* Op aanvraag

Hoogwerker opleiding
* 22-01-2021
* 12-02-2021


Verreiker opleiding
* Op aanvraag

Preventiemedewerker conform NIBHV
* Op aanvraag

BHV Herhaling Ploegleider conform NIBHV
* op aanvraag

BHV Basis Ploegleider conform NIBHV
* Op aanvraag

Beheerder Brandmeld Installaties opleiding
* Op aanvraag

Referenties

Referenties

Adams Paukenfabriek - Muziekcentralehttp://www.adams-music.com
Aloysius Stichting - Onderwijshttp://www.aloysiusstichting.nl
Bemar - Ventilatietechniekhttp://www.bemar.nl
BRB - Researchhttp://www.brbbv.nl
Breuer - Dakwerkenhttp://www.breuerdakwerken.nl
DSM Ahead - Chemiehttp://www.dsm.com
Eldra electro draad - Industriehttp://www.eldra.nl
Exxon Mobile - Petrochemiehttp://www.exxonmobil.com
Gemeente Echt - Overheidhttp://www.echt-susteren.nl
Gemeente Leudal - Overheidhttp://www.leudal.nl
Gemeente Maasgouw - Overheidhttp://www.gemeentemaasgouw.nl
Gemeente Roermond - Overheidhttp://www.gemeenteroermond.nl
Gemeente Stein/ Elsloo - Overheidhttp://www.gemeentestein.nl
Gemeente Voerendaal - Overheidhttp://www.voerendaal.nl
Interduct - industrie / luchtbeheersinghttp://interduct.nl
Intergarde - Beveiliginghttp://www.intergarde.nl
Homij - Installatie bedrijfwww.homij.nl/​
Katoen Natie -Logistics and engineering solutionshttps://www.katoennatie.com
L1 - Mediahttp://www.l1.nl
LIMA Heftruck services - Verhuur verkoophttp://www.lima-group.nl
Parcopack - Verpakkingenhttp://www.parbopack.com
PIW Groep - Onderwijshttp://www.piwgroep.nl
Prüftechnik - Maintenancehttp://www.pruftechnik.com
Rabobank - Verzekeringenhttp://www.rabobank.nl
Sekisui-Lec - Petro Chemiehttp://www.s-lec.eu
Sitec - Process Industryhttp://www.sitech.nl
Spolt - Onderwijshttp://www.spolt.nl
Stork - leverancier Asset Integrity services in de Olie & Gas, Chemische- en Power sectorhttps://www.stork.com/nl
Thomas Regout - Industriehttp://www.thomasregout.com
UWVhttp://uwv.nl
VDL - Nedcar - Auto industriehttp://www.nedcar.nl
VOLVO - Auto industriehttp://www.volvo.nl
VSO de Ortolaan - Onderwijshttp://www.ortolaanheythuysen.nl
Weerter schoonmaakcentrale - Industriele schoomaak http://www.wscblankers.nl
Westrom - Sociale Werkvoorzieninghttp://www.westrom.nl