Nog plaatsen vrij:

Heftruck-Reachtruck opleiding
* 27-10-2021
* 29-10-2021
* 01-11-2021
* 03-11-2021
* 08-11-2021
* 09-11-2021
* 10-11-2021
* 15-11-2021
* 16-11-2021
* 17-11-2021
* 22-11-2021
* 23-11-2021
* 29-11-2021
* 30-11-2021
* 01-12-2021
* 02-12-2021
* 06-12-2021
* 07-12-2021
* 08-12-2021
* 10-12-2021
* 13-12-2021
* 14-12-2021
* 15-12-2021
* 20-12-2021
* 21-12-2021


BHV Basis opleiding
* 03-12-2021
   10-12-2021
* 14-01-2021
   24-01-2021
* 11-02-2021
   21-02-2021
* 18-03-2021
   28-03-2021


BHV herhaling
* 27-10-2021
* 26-11-2021

* 30-11-2021
* 14-12-2021
* 21-12-2021
* 22-12-2021
* 05-01-2022
* 12-01-2022
* 21-01-2022


EHBO Basis opleiding conform Oranje Kruis
* 08-03-2022
* 17-03-2022
* 22-03-2022


EHBO herhaling
* 15-01-2022

VCA combi opleiding
2 daagse opleiding:

* 19-11-2021
   29-11-2021
* 09-12-2021
   15-12-2021
* 13-01-2022
   26-01-2022


1 daagse opleiding + examen:
* 27-10-2021
* 29-11-2021
* 15-12-2021
* 26-01-2022
 

alleen examen:
* 27-10-2021 om 16:30h
* 29-11-2021 om 16:30h
* 15-12-2021 om 16:30h
* 26-01-2022 om 16:30h

Veilig Hijsen opleiding
* Op aanvraag
* 09-11-2021
* 15-12-2021
* 24-02-2022


Hoogwerker opleiding
* Op aanvraag
* 03-12-2021
* 03-02-2022

Verreiker opleiding
* Op aanvraag

Preventiemedewerker conform NIBHV
* Op aanvraag

BHV Herhaling Ploegleider conform NIBHV
* Op aanvraag

BHV Basis Ploegleider conform NIBHV
* Op aanvraag

Beheerder Brandmeld Installaties opleiding
* Op aanvraag

Referenties

Referenties

Adams Paukenfabriek - Muziekcentralehttp://www.adams-music.com
Aloysius Stichting - Onderwijshttp://www.aloysiusstichting.nl
BASF - Create Chemistryhttps://www.basf.com/nl
Bemar - Ventilatietechniekhttp://www.bemar.nl
BRB - Researchhttp://www.brbbv.nl
Breuer - Dakwerkenhttp://www.breuerdakwerken.nl
DSM Ahead - Chemiehttp://www.dsm.com
Eldra electro draad - Industriehttp://www.eldra.nl
Exxon Mobile - Petrochemiehttp://www.exxonmobil.com
Fource - Automotivehttps://www.fource.nl/
Gemeente Echt - Overheidhttp://www.echt-susteren.nl
Gemeente Leudal - Overheidhttp://www.leudal.nl
Gemeente Maasgouw - Overheidhttp://www.gemeentemaasgouw.nl
Gemeente Roermond - Overheidhttp://www.gemeenteroermond.nl
Gemeente Stein/ Elsloo - Overheidhttp://www.gemeentestein.nl
Gemeente Voerendaal - Overheidhttp://www.voerendaal.nl
Interduct - industrie / luchtbeheersinghttp://interduct.nl
Intergarde - Beveiliginghttp://www.intergarde.nl
Homij - Installatie bedrijfwww.homij.nl/​
Katoen Natie -Logistics and engineering solutionshttps://www.katoennatie.com
L1 - Mediahttp://www.l1.nl
LIMA Heftruck services - Verhuur verkoophttp://www.lima-group.nl
Parcopack - Verpakkingenhttp://www.parbopack.com
PIW Groep - Onderwijshttp://www.piwgroep.nl
Prüftechnik - Maintenancehttp://www.pruftechnik.com
Rabobank - Verzekeringenhttp://www.rabobank.nl
Rijkswaterstaat - Infrastructuur en Waterstaathttps://www.rijkswaterstaat.nl
Sekisui-Lec - Petro Chemiehttp://www.s-lec.eu
Sitec - Process Industryhttp://www.sitech.nl
Spolt - Onderwijshttp://www.spolt.nl
Stork - leverancier Asset Integrity services in de Olie & Gas, Chemische- en Power sectorhttps://www.stork.com/nl
Thomas Regout - Industriehttp://www.thomasregout.com
UWVhttp://uwv.nl
VDL - Nedcar - Auto industriehttp://www.nedcar.nl
VOLVO - Auto industriehttp://www.volvo.nl
VSO de Ortolaan - Onderwijshttp://www.ortolaanheythuysen.nl
Weerter schoonmaakcentrale - Industriele schoomaak http://www.wscblankers.nl
Westrom - Sociale Werkvoorzieninghttp://www.westrom.nl
 

Helpdesk

HOOFDKANTOOR
Amerikastraat 2
 6014 CE Ittervoort
info@hefgra.nl